«TAKEHISA. Дух самурая! » нова серія ножів Yaxell

Yaxell регулярно радує своїх покупців і ножових фанів новинками. І в 2021 році Yaxell анонсував вихід нової революційної серії TAKEHISA. Схоже Яксель вирішили перевершити не тільки всі свої попередні серії, але і своїх конкурентів на ринку японських кухонних ножів з дамаської сталі.

«TAKEHISA. Дух самурая!» – так звучить слоган цієї серії, який вигравіруваний майстром вручну на лезі ножа. Мотиви самурайського меча катана простежуються у всіх деталях ножів цієї серії.

Слід почати з найголовнішої переваги серії TAKEHISA – це надтверде лезо ножів, яке стало можливим завдяки використанню в якості матеріалу «сердечника» клинка японської сталі ZDP189 з дуже високим вмістом вуглецю і хрому. Таким чином, вдалося добитися небувалої раніше твердості – 66 одиниць за шкалою Роквелла, і відповідно екстремальної гостроти з тривалою ріжучою здатністю. Кут заточування при цьому симетричний, такий же, як і у інших ножів Яксель – 15°.

Захист виконують обкладки із більш м’якої нержавіючої сталі, в які закута основа леза, утворюючи 245 шарів ножа з дамаської сталі.

Лінії на лезі, немов хвилі на самурайському мечі, утворюють гарний геометричний візерунок.  Дорогий екстер’єр ножів цієї серії доповнює рукоятка з нового матеріалу пакка вуд, інкрустована традиційним японським родинним гербом самураїв. Пакка – це сучасний композитний матеріал з деревини бука, пластика і смоли, який володіє зносостійкістю і гігієнічністю, не вбирає запахи.

У виробництві японських ножів серії TAKEHISA задіяно багато ручної праці. Тому серія лімітована, і модельний ряд складається з 4-х суто японських ножів: кухарський ніж (Gyuto, Гюйто) 240 мм, кухарський ніж (Gyuto, Гюйто) 200 мм, ніж Кірітсуке 200 мм, ніж Накірі 200 мм.

Ознайомитися ближче з ножами ви можете в нашому каталозі. І вже зараз можна оформити попереднє замовлення ексклюзивного ножа дамаск Яксель TAKEHISA.

Поставку нової серії очікуємо навесні 2022 року.

Не пропустіть шанс ознайомитися з нашими іншими серіями японських ножів з дамаської сталі, такими як Yaxell Zen та Yaxell Gou, які також представляють високу якість та переваги японської майстерності

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0