Японський ніж Янагіба

Відображаються усі з 2 результатів

Насолоджуйтесь кулінарним мистецтвом Японії купивши японський янагіба ніж Yaxell! Ці багатовікові інструменти славляться своєю чудовою якістю та гостротою, що дуже важливо при делікатній нарізці рибного філе. Кращі японські кухонні ножі гарантують неперевершену продуктивність завдяки міцним матеріалам, які залишаються гострими навіть після тривалого використання.

У самому серці Японії знаходиться місто Сакаї, яке славиться своєю майстерністю ковальської справи. Протягом багатьох поколінь клинки, виготовлені цими майстерними майстрами, були відомі і затребувані по всій країні – настільки, що коли почали культивувати тютюноводство, тільки жителі Сакаї могли виготовляти ріжучі інструменти, що відповідають вимогам!

Ковалі Сакаї, які володіють унікальним кованим тавром, яке незабаром здобуло популярність по всій країні, швидко прославилися. У міру зростання їхнього успіху зростала і їхня пропозиція: ці майстри перейшли від кування інструментів до виготовлення кухонних ножів – і все це з культовим та справжнім тавром.

Ніж янагіба історично порівнювали з мечем, адже його довге тонке лезо формою нагадує витончений «лист верби». Його розмір та маса хвостовика роблять його ідеальним для точної нарізки – хоча деякі європейські кухарі знайшли творчі способи використовувати міцність та довговічність цього інструменту не тільки для простого філерування риби! Однак у Японії янагіба використовується виключно для нарізки суші, що робить його незамінним інструментом як на професійній кухні, так і домашньої колекції.

Робота з класичним, односторонньо заточеним янагіба вимагає професійної майстерності та точності. Однак зрештою зусилля стоять того, оскільки цей тип ножа дозволяє отримати тонкі скибочки з рівними краями. Японські кухні давно визнали чудові можливості цього ножа для нарізки – його обов’язково заточують ліворуч і праворуч, як для шульги, так і для правші, а багато європейських країн зараз переймають досвід. Якщо ви хочете недорого японський ніж янагіба купити Україна, відвідайте наш сайт, де представлений широкий асортимент японських ножів.

Виготовлені з високою точністю, найкращі ножі янагібу пропонують широкий спектр можливостей для нарізки – від 200 мм до 320 мм у довжину. Ширина 18-32 мм і асиметричний поперечний переріз забезпечують додаткову міцність, а кругла рукоятка – схожа на рукоятку меча – забезпечує ідеальне захоплення для кожної скибочки. Виготовлене з високовуглецевої сталі та забезпечує надзвичайну гостроту, це лезо легко розрізає навіть м’які продукти!

Традиційний ніж Yanagiba був уперше створений з єдиною метою – точно нарізати частину філе і створювати ідеальні шматочки сирої риби для суші або сашимі. Його гостре лезо легко ковзає по м’ясу, відокремлюючи його від шкіри та залишаючи тонкі скибочки однакового розміру завдяки своїй чіткій формі. У Японії цінують тих, хто вміє майстерно поводитися з цими ножами, оскільки вони є частиною особливої касти, яка займається виключно створенням чудових кулінарних творів мистецтва! Якщо ви вирішили приєднатися до касти японських професійних кухарів, відвідайте наш шоурум, де ви зможете японський ніж янагіба купити київ! Ціна на ніж янагіба залежить від серії та металу леза.

Японські ножі заслужили репутацію довговічних та міцних завдяки використанню лез із вуглецевої сталі. Завдяки цьому матеріалу довше зберігається виняткова гострота, що дозволяє заощадити час на частому заточуванні ножа!

Ніж yanagiba – затребуваний інструмент як для професійних, так і для кухарів-початківців. Завдяки класичному односторонньому заточуванню, ніж yanagiba забезпечує неперевершену точність при нарізанні будь-яких продуктів тонкими скибочками, заслуживши назву “універсального” ножа!

Часті питання про японські ножі янагіба

Ніж янагіба переважно використовується для нарізки риби, особливо під час приготування суші та сашімі. Однак його гостре і тонке лезо також може бути ефективним для тонкої нарізки м'яса, баликів, рибного філе, особливо для отримання тонких і рівних шматочків. При виборі ножа для м'яса, зазвичай рекомендується використовувати спеціалізовані ножі, такі як ніж для прошутто або ніж для нарізки, які мають більш підходящу форму для цієї цілі. Проте, за достатньою гостротою та майстерністю, ніж янагіба може бути використаний для деяких видів м'ясної нарізки.
Визначити, коли час точити ніж янагіба можна за кількома ознаками. По-перше, зверніть увагу на те, як ніж ріже. Якщо ви помічаєте, що лезо стало тупим і важко проникає в продукти, це може бути ознакою необхідності заточки. Також зверніть увагу на зовнішній вигляд леза. Якщо на ньому видні зубці, виступи або пошкодження, це також свідчить про необхідність заточки. Нарешті, просте правило - якщо ви відчуваєте, що ніж став менш ефективним і вимагає більше зусиль при роботі, то, ймовірно, він потребує заточки.
Ніж янагіба в першу чергу призначений для нарізки риби і суші, тому його лезо має особливу форму, що підходить для цих завдань. Однак, залежно від індивідуальних вподобань і навичок користувача, ніж янагіба іноді може використовуватися для нарізки овочів або фруктів. Але слід пам'ятати, що його довге і тонке лезо може бути менш зручним для точної і дрібної нарізки таких продуктів, тому для цих цілей можуть бути більш підходящі ножі, такі як ножі для овочів або фруктів.

Яка актуальна ціна на придбання товарів категорії японський ніж янагіба?

Ціни починаються від 2 215 грн, до 64 334 грн будь-який покупець вибере різноманіття товарів за приємною ціною.

Які серії ножів пропонуються в магазині YAXELL?

У каталозі магазину представлено продукцію 13 серій, а також варто звернути увагу на ножі за призначенням — Кухарський шеф-ніж 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37200, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234, Набір ножів з 3-х предметів серія GOU YPSILON Yaxell 37200-004.

Чому варто вибрати та купити «японський ніж янагіба» в інтернет-магазині yaxell.com.ua?

Актуальні ціни та наявність товару, професійна консультація та індивідуальний підхід до кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0