Оновлений сайт магазину ножів Yaxell

Якщо Ви читаєте цю новину, значить перед Вами оновлений інтернет-магазин японських ножів Yaxell.

Цієї осені ми оновили сайт, зробивши його більш привабливим, зручним і корисним.

Вибрати японський ніж тепер легше завдяки простій і зрозумілій навігації, повним описам товару, якісним зображенням, порад щодо вибору та догляду.

Ми плануємо і далі ділитися корисним і цікавим контентом, додавати новинки, якими радує Yaxell, інформувати про акції та новини магазину. Тому рекомендуємо періодично відвідувати інтернет-магазин ножів Яксель.

Ми є офіційним і ексклюзивним імпортером і дистриб’ютором оригінальних ножів Yaxell на території України. Японські ножі з дамаської сталі, точила і інші інструменти для догляду і зберігання ножів можна замовити в нашому офіційному інтернет-магазині ножів Яксель.

Yaxell (Яксель) – це один з найстаріших в Японії виробників кухонних ножів преміум-класу. Завод розташований в м Секі – центрі японських майстрів ножового ремесла. Пройшовши багатовікову історію розвитку, і з’єднавши традиції майстрів з сучасними технологіями компанія «Яксель» стала одним з лідерів на світовому ринку. Сьогодні в компанії працюють близько 200 співробітників. Щорічний випуск становить понад 6 млн ножів, які продаються в більш ніж 30 країнах світу. Yaxell – прославлена японська якість, функціональність і довговічність.

Не забудьте переглянути також наші серії японських ножів з дамаської сталі Yaxell Kaneyoshi та Yaxell Tsuchimon, які поєднують в собі традиційну японську майстерність з сучасними технологіями, щоб забезпечити вам найкращі результати на кухні

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0