Super Gou Ypsilon, 193 шари

Відображаються усі з 5 результатів

Super Gou Ypsilon – це одна з найпреміальніших серій ножів Yaxell, виконаних на найвищому рівні. По суті кожна серія є продовженням попередньої або втіленням декількох відмінних характеристик з різних серій. Серія Super Gou Ypsilon об’єднала у собі всі найкращі риси ножів Яксель.

Чим особливий ніж Yaxell Super Gou Ypsilon?

 • Порошкова сталь SG2
 • 191 шарів дамасської сталі
 • Твердість сталі 63 HRC (шкала твердості металів)
 • Кут заточування 15⁰
 • Гравірування ієрогліфа на лезі
 • Рукоятка канва мікарта
 • Металеве навершя на рукояті

В основі леза – японська порошкова сталь SG2, яка «упакована» у 190 шарів дамаської сталі, по 95 з кожного боку клинка, утворюючи 191 шар дамаску.

Мікрокарбідна структура порошкової сталі SG2, а також багаторазова термічна і механічна обробка 191-шарового дамаска з нержавіючої сталі подарувала ножам цієї серії неймовірну твердість – 63 одиниці, при тому, що традиційно для кухонних ножів гранична твердість 58 одиниць здатність. Кут заточування не відрізняється від інших серій і становить 15⁰. Але в поєднанні з твердістю металу такий ніж гостріший, і на довше збереже свою ріжучу здатність.

Лезо покрите красивим дамаським візерунком, який утворився внаслідок нерівномірного розподілу вуглецю в шарах дамаску. На лезі красується напис із ієрогліфів, що перекладається як «SUPER GOU» – Дух самурая.

Особливістю серії є розкішна ідеально відполірована рукоятка, серед якої красується інкрустований герб самурая. Ніж немов самураєвий меч – впевнено тримається в руці! Рукоятка виконана з матеріалу канва мікарта – льон, просочений смолою. Канва мікарта – надтривалий та довговічний матеріал. При належному догляді його можна передавати у спадок.

Больстер та металеве навершя на рукояті відповідають за правильне балансування. Збалансований ніж не втомлює руку. Навершя прикрашено вигравіруваним ієрогліфом – символом серії GO. Такі рукояті наголошують на преміальності товару, і є тільки в дорогих серіях.

Серія SUPER GO YPSILON має обмежений модельний ряд, як і будь-який преміальний товар: кухарський ніж, Сантоку, Кирітсуке, кухонний ніж. Також можна придбати дерев’яний чохол, розроблений спеціально для них.

Де використовується серія SUPER GO YPSILON?

 • Це не тільки дорогий та преміальний ніж, а й прикраса вашої кухні, тому якщо ви цінуєте оригінальні та якісні вироби цей ніж для Вас.
 • В якості ножа шеф-кухаря, а також для особливих випадків, наприклад, для виступів у престижних конкурсах
 • Як дорогий подарунок, тому ж шеф-кухареві або людині, яка любить готувати і цінує дорогі речі

Часті питання про Super Gou Ypsilon

Серія ножів SUPER GOU YPSILON є однією з найпреміальніших серій у лінійці ножів японського виробника Yaxell. В основі клинка серії YPSILON високоміцна порошкова сталь SG2, завдяки якій лезо має високу твердість 63 HRC за шкалою Роквелла. Цей параметр забезпечує надзвичайну гостроту леза і здатність зберігати гостроту протягом тривалого часу. Лезо з дамаської сталі в серії YPSILON має 191 шар. Відрізняючою зовнішньою особливістю ножів цієї серії є врубований в рукоятку герб самурая. Спеціально для ножів цієї серії виробник Yaxell пропонує спеціальні захисні футляри з дерева.
Преміальна серія ножів SUPER GOU YPSILON має обмежений модельний ряд. В неї увійшли: кухонний шеф-ніж з довжиною леза 20 см, японський ніж Кіріцуке 20 см, японський ніж Сантоку 16,5 см і універсальний кухонний ніж з довжиною леза 12 см. Спеціально для цієї серії пропонують захисні чохли з дерева, які одягають на клинок для збереження гостроти леза.
Деякі поради щодо вибору ножів з серії SUPER GOU YPSILON:
 1. Визначте ціль використання ножа і оберіть відповідний тип ножа. Шеф-ніж - універсальний для будь-яких робіт, Сантоку і Кірітсуке підходять для нарізання, шинкування.
 2. Зверніть увагу на розмір леза і рукоятки, щоб ніж був зручним для вас.
 3. Переконайтеся, що ніж має гостре лезо і добре збалансований для комфортної роботи.
 4. Купуйте у надійних продавців або у офіційного імпортера, щоб уникнути покупки підробок.
 5. Ножі цієї серії є чудовим варіантом для дорогого подарунка, тому перевірте цілісність упаковки.

Яка актуальна вартість придбання товарів категорії категорія: super gou ypsilon, 193 шари?

Вартість товарів починається від 2 541 грн, до 64 334 гривень кожен зможе підібрати чудовий товар за кращою вартістю.

Які серії ножів пропонуються в магазині та шоу-румі YAXELL?

У каталозі магазину можна купити продукцію більш ніж 10 серій, а також рекомендуємо звернути увагу на ножі за призначенням — Ніж для чистки овочів та фруктів SUPER GOU YPSILON Yaxell 37202, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Набір ножів з 3-х предметів серія GOU YPSILON Yaxell 37200-004.

Чому варто купити «категорія: super gou ypsilon, 193 шари» в інтернет-магазині yaxell.com.ua?

Актуальні ціни та наявність товару, експертна консультація та персональна знижка кожному клієнту, який обере одну з позицій, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0