Засоби для заточування

Відображаються усі з 9 результатів

Якісні кухонні ножі необхідно тримати гострими, щоб забезпечити естетику та якість їжі.

Японське водне каміння або інші якісні точильні системи – відмінний вибір для підтримки гостроти. Європейські ножі, виготовлені з м’якої сталі, можна випрямити за допомогою мусату, якщо їх ріжучі кромки затупилися в результаті використання. Леза, виготовлені в Японії, не вимагають щоденного вирівнювання і повинні оброблятись тільки керамічними або алмазними мусатами, оскільки металеві стрижні не дадуть бажаного результату.

Мусат – це інструмент, який використовується для редагування ножів. Він може бути виготовлений з кераміки або металу та мати різні форми та розміри. Різні типи мусатів найкраще підходять для певних видів ножів. Важливо пам’ятати, що мусат не точила для ножів.

Мусат зазвичай складається з ергономічної рукоятки та стрижня, який виготовляється з різних матеріалів. Рукоятка служить для захоплення, тоді як стрижень проходить над лезом ножа. Деякі моделі мають захист між рукояткою та стрижнем, щоб захистити руки від порізів.

Перед тим, як вибрати хороший мусат та купити професійний мусат, слід розглянути, які типи виготовляють:

  • Сталеві мусати – найпоширеніший тип, вони можуть бути гладкими або з насічками по всій довжині. Вони забезпечують гарну гостроту, але швидко зношують ножі.
  • Мусати з алмазним напиленням ідеально підходять для виправлення будь-якого сталевого ножа, оскільки алмаз – найтвердіша речовина у світі; однак їх не слід використовувати регулярно через їх агресивний характер.
  • Керамічні мусати є компромісом між сталлю та алмазом: вони твердіше стали, але менш абразивні, ніж алмаз, що робить їх придатними для використання з японськими ножами, забезпечуючи при цьому відмінну гостроту і не зношуючи леза занадто швидко.

Посилений чорний керамічний мусат для ножа yaxell швидко вирівнює лезо і добре править ніж із твердішої японської сталі, які найчастіше мають вищу твердість за Роквеллом. Має сталевий сердечник з гумовою прокладкою між ними для посилення стрижня, що робить його одним із найкращих мусатів на ринку. Чорна кераміка – це новий тип кераміки, який набагато міцніший за традиційну білу кераміку. Завдяки цьому мусат для ножа яксель швидко вирівнює край ножів із твердої японської сталі. Прогумований торцевий ковпачок поглинає удари та стабілізує мусат на поверхні під час використання.

Як користуватися мусатом для ножів, як точити мусатом?

Існує 2 способи роботи з мусатом:

  • техніка “У повітрі”, також відомий як метод “Сам по собі”, використовується професіоналами та досвідченими кухарями для заточування ножів. Вона передбачає швидкі, але точні рухи обох рук.
  • альтернативна техніка “Від себе” підходить для початківців завдяки своїй простоті. Цей метод вимагає, щоб кінчик мусату спирався на дошку чи стільницю.

Якщо вам потрібен мусат для редагування ножів, тоді слід купити гладкий мусат. А якщо ви хочете купити керамічний мусат для заточування ножів, слід вибрати грубий, з більшою зернистістю. Ціна на керамічний мусат залежить від довжини, виробника, виробника та довжини.

Купити мусат у Києві ви можете, відвідавши наш магазин, де представлений широкий асортимент інструментів для заточування. Купити керамічний мусат в Україні ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за вказаними номерами.

Часті питання про Засоби для заточування

Професійні ножі, які інтенсивно використовуються в цеху або кухні ресторану, затачуються на спеціальному електрошліфувальнику. В побуті тьмяні ножі добре точити на ручному шліфувальнику, бажано того ж бренду, що й ножі. Для затачування преміум-ножів добре себе зарекомендувала точилка з алмазними абразивами. Вона бережно затачує край леза і забезпечує точний кут затачування. Двох- і трьохступінчасті механічні точилки дозволяють швидко і в домашніх умовах досягти ідеальної гостроти, переходячи від грубого затачування до правки краю.
Вибір інструменту для затачування обумовлений тим, де і як часто використовуються ножі, а також кількістю ножів для затачування. Якщо це професійна кухня або м'ясопереробний цех, то використовують професійні електрошліфувальники для затачування та точильні важелі для щоденної правки лез. В домашніх умовах або серед шеф-кухарів популярні для затачування точильні водяні камені. У вправних руках це ефективне рішення для підтримки супер гострих ножів з нержавіючої сталі.
Обирайте точильний камінь на основі матеріалу леза ножа, який ви збираєтесь заточувати. Якщо у вас є керамічний ніж, виберіть алмазний камінь, щоб уникнути пошкодження леза. Для сталевих ножів підійдуть камені на основі карбіду кремнію або нагури. Також зверніть увагу на розмір і зернистість каменя, виходячи з вашої потреби: для початкового затачування вибирайте камені з великою зернистістю, а для полірування - з дрібною.

Скільки коштує придбання товарів категорії категорія: засоби для заточування?

Вартість товарів починається від 2 541 грн, до 64 334 грн кожен зможе підібрати різноманіття товарів за кращою вартістю.

Які серії ножів доступні в магазині YAXELL?

У каталозі магазину можна купити продукцію більш ніж 10 серій, а також варто звернути увагу на ножі за призначенням — Ніж для чистки овочів та фруктів SUPER GOU YPSILON Yaxell 37202, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234.

Чому варто купити «категорія: засоби для заточування» в нашому інтернет-магазині?

Актуальні ціни та наявність товару, консультація, яка допоможе заощадити ваш час, та персональна знижка кожному клієнту, який обере одну з позицій, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0