Про Yaxell

Наш інтернет-магазин є офіційним і ексклюзивним представником торгової марки преміальних ножів Yaxell на території України.

Yaxell – світовий бренд японських ножів з багатошарової дамаської сталі. Ножі Яксель – це комбінація японської якості і зовнішньої вишуканості. Викликають захоплення і насолоду як від їх споглядання, так і від використання за призначенням. Ніж Яксель – для тих, хто шукає неординарний продукт, хто бажає щось особливе, що не знайдеш в сегменті мас-маркет.

Yaxell купують і відомі шефи, і просто любителі кулінарної справи – їх об’єднує прагнення  досконалості, навіть в деталях.

Ножі Яксель визнані у всьому світі, ними користуються відомі шеф-кухарі підчас міжнародних конкурсів і кулінарних шоу, підкреслюючи свій престиж.

Історія ножів Yaxell

Історія Яксель тісно пов’язана з історією цілого регіону, і є продовженням культурної спадщини Японії. Історію ножів Яксель правильніше починати з міста Секі, де розташоване виробництво цих та інших відомих на весь світ ножів.

А на початку, 800 років тому, в період Камакура (1185-1333) місто Секи вважалося столицею японських мечів (катана) і ножів, які були повсякденним знаряддям японських самураїв. Згодом місто перекваліфікувалося в виробника кухонних ножів. Yaxell спирається на цю старовинну спадщину виготовлення ножів, поєднуючи кращі передові технології з заповітними знаннями і досвідом традиційних майстрів.

Технологія виготовлення Yaxell

Говорячи про ножі з дамаської сталі, мають на увазі, що в основі виробництва лежить дамаська технологія виготовлення ножів.

Багатошарове лезо складається з сердечника з міцної сталі VG-10 або SG2, і захисних обкладок з нержавіючої сталі, які можуть утворювати від 3 до 193 шарів. Кількість шарів залежить від кількості циклів зварювання і загартовування і впливає на твердість і ріжучу здатність майбутнього ножа.

Клинок з нержавіючої сталі нагрівають в печі до дуже високої температури, а потім охолоджують на льоду. Потім знову гартують з використанням високої температури, щоб зробити лезо міцним і довговічним.

Ножі дамаск відрізняються не тільки своєю довговічністю, але ще і ефектним візерунком на лезі, яке утворюється в результаті нашарування стали з неоднорідним вмістом вуглецю.

Рукоятки Yaxell виготовлені з канви мікарти, натурального матеріалу із смоли і льону, який забезпечує оптимальну міцність і максимальну гігієну, приховуючи мікро-зазори між ручкою і сталевим лезом.

Пропонуємо вам надихнутися японською якістю і подивитися відео-сюжети про завод і ножі Yaxell в Японії:

Дивовижні ножі Yaxell

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0