Ran, 69 шарів

Показано 1–15 із 28

Серія Yaxell Ran – це бестселер серед японських кухонних ножів Yaxell та серед аналогів. Популярність була завойована завдяки вдалому поєднанню ціни, якості та естетики. Їхній дизайн одночасно класичний і сучасний, а лезо виконане з 69-шарів стали акцентом на неймовірно красивому дамаському візерунку.

Серія Ran прославилася на весь світ, ножі Yaxell Ran були неодноразово відзначені нагородами на міжнародних конкурсах та тестах якості.

Чому ножі Yaxell Ran такі популярні?

  • оптимальна ціна в асортиментному ряду Yaxell
  • найширший модельний ряд серед серій Yaxell
  • в основі тверда марка сталі
  • красивий візерунок дамаської сталі
  • надгостре лезо
  • короткий стильний дизайн
  • преміальна упаковка

З якої марки стали лезо Yaxell Ran?

Клинок ножів Ran має сердечник із марки сталі VG10. Це вуглецева сталь із домішками кобальту, молібдену, ванадію, хрому, яка була придумана японцями спеціально для ножової індустрії. Домішка кобальту додає твердості і так вдалої формулі. Однак кобальт, крім твердості, забезпечує ще й в’язкість, завдяки чому метал не кришиться. Інші елементи сталі VG10 гарантують корозієстійкість і зносостійкість. Основа клинка з кожної сторони покривається 34 шарами нержавіючої сталі для захисту від корозії. Така кількість шарів є достатньою для тривалої експлуатації та захисту, та оптимальною для того, щоб запропонувати покупцеві відносно привабливу ціну серед інших ножів «Яксель». Поверхню леза легко впізнати за характерним візерунком із шарів обкладок із дамаської сталі. Уздовж леза ножа ми бачимо японський ієрогліф, який символізує назву серії.

Ніж Yaxell кухонний серії Ran – це ніж із дамаської сталі з дуже гострою ріжучою кромкою. Завдяки марці сталі та технології виготовлення досягають надтвердість леза 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла. Твердість леза впливає на тривалість різальної здатності ножа.

Чорна ручка Yaxell Ran виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений синтетичними смолами. Є зносостійким матеріалом, який не вбирає запахи, вологу. Ніж приємно тримати у руці, оскільки мікарта теплий, гладкий матеріал. Ергономічна рукоять чудово збалансована. Цьому сприяє наверші на ручці ножа, проте в цій серії на відміну від преміальніших, немає ієрогліфа на торці.

Яка на ножі Yaxell Ran ціна в Україні?

Ціни на ножі серії Ran знаходяться в діапазоні від 3400 до 6600 грн. Вибір великий, багато найменувань є у наявності. Можна купити набір Ran вартістю від 6300 до 9640 грн.

Ножі серії Ran і правда, заслуговують на високу оцінку. Можуть стати гідним подарунком для чоловіка чи жінки.

У лінійці серії Ran найширший модельний ряд серед ножів «Яксель». До неї увійшли: поварські ножі, Сантоку, Кірітсуке, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, обвалочний ніж, ніж для томатів, стейковий ніж, китайський шеф, ніж-топірка, ніж Накірі, ножі з гнучким лезом для нарізки.

Купити ножі Yaxell Ran можна у нашому інтернет-магазині. Якщо важко вибрати, приходьте в шоу-рум офіційного імпортера «Яксель» в Україні за адресою: Київ, вул. Борщагівська 154а, 5 поверх з 10-17-00 щодня окрім вихідних.

Часті питання про Ran

Серія ножів RAN є бестселером серед ножів японської компанії Yaxell. RAN прославила ножі Yaxell по всьому світу. Популярність цієї серії полягає в оптимальному співвідношенні високої функціональності, якості і ціни. Ножі мають відмінну гостроту і довговічність леза, зручність і комфорт при використанні, а також стильний дизайн. Ці ножі можуть використовуватися як для професійного, так і для домашнього використання.
Серія ножів RAN має найширший модельний ряд серед ножів Яксель і включає універсальні ножі, ножі для м'яса, овочів, філе, сантоку, ножі для хліба, ножі для розделки риби, Кіріцуке, кухонний нож, ножі для тонкого нарізу, ніж для томатів, стейковий ніж, Китайський шеф, ніж-топорик, ніж Накірі, ножі з гнучким лезом для нарізування. Тому серія RAN - це вибір насамперед професіоналів.
Щоб вибрати ніж з серії RAN, потрібно визначити, для якого завдання він потрібний. Зверніть увагу на розмір леза і рукоятки, щоб ніж був зручним для вас. Переконайтеся, що ніж має гостре лезо і добре збалансований для комфортної роботи. Відвідайте шоу-рум або магазин, тримайте ніж у руці, проконсультуйтеся з досвідченим продавцем. Вивчіть відгуки інших користувачів про ніж, щоб отримати уявлення про його продуктивність і якість. Довіряйте продавцям з доброю репутацією.

Скільки коштує придбання товарів категорії категорія: ran, 69 шарів?

Діапазон цін від 2 541 грн, до 64 334 гривень для кожного знайдеться чудовий товар за приємною ціною.

Які серії ножів пропонуються в магазині YAXELL?

У каталозі магазину офіційно представлено продукцію більш ніж 10 серій, а також рекомендуємо звернути увагу на ножі за призначенням — Кухарський шеф-ніж 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37200, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234.

Чому варто придбати «категорія: ran, 69 шарів» на сайті магазину yaxell.com.ua?

Актуальні ціни та наявність товару, експертна консультація та індивідуальний підхід до кожному клієнту, який обере одну з позицій, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0