Серія японських ножів Yaxell Super Gou, 161 шар

Показано 1–15 із 23

Yaxell Super Gou – одна з преміальних серій японських ножів цього виробника. GOU з японської перекладається як «перевага». Тому перевага цієї серії простежується у всіх деталях.

Які характерні риси ножів серії Super Gou?

Сердечник клинка заготовляють із японської порошкової (мікро-карбідної) сталі марки SG2. Її перевага для виготовлення ножів полягає у високому вмісті вуглецю, що надає виняткову твердість та стійкість цьому металу та виробам з нього. Після термічного загартовування твердість сталі сягає дуже високого для цієї ніші показника – 63 одиниці. Зазвичай в нормі для хорошого середньостатистичного ножа 57-58 одиниці за шкалою Роквелла.

На що впливає твердість? Твердість сталевого сердечника, з якого кують меч для майбутнього ножа – це запорука дуже гострого леза. А точніше за тривалу здатність леза тримати гостроту. При правильному зверненні, звичайно. Через високу твердість метал більш схильний до сколів і кришення, якщо з ножем поводитися неакуратно. Заборонено різати дуже тверді продукти, кістки, ціпки. Для цього існують спеціальні ножі. Ножі Super Gou Yaxell – це чудові кухарські ножі для щоденної роботи на кухні, нарізки, а також ножі шефа. До речі, кут заточування леза ножа 15⁰ з кожного боку.

Перевага продовжується в багатошаровості ножів їхньої дамаської сталі. В результаті технології ножів цієї серії по 80 шарів нержавіючої сталі з кожного боку клинка. В результаті отримуємо 161 шар, який відіграє роль обкладок для захисту осердя від корозії.

Ножі з дамаської сталі з великою кількістю шарів відрізняє незрівнянний візерунок на лезі, який утворюється в результаті термічної обробки та процесу кування. Лезо за традицією прикрашене фірмовим відмінним гравіюванням з ієрогліфів, яке транслюється як SUPER GOU – Дух самурая.

Чим відрізняється кухонний ніж Yaxell Super Gou від його побратима із серії Yaxell Gou?

У продуктовій лінійці серій Go Yaxell кожна серія є логічним продовженням продукту, з додаванням кількості шарів сталі та якихось функціональних чи естетичних фішок.У чому ж різниця?

Серія Gou Super Gou Super Gou Ypsilon
Марка сталі SG2 SG2 SG2
Кількість шарів 101 161 193
Твердість сталі 63 HRC 63 HRC 63 HRC
Кут заточування 15⁰ 15⁰ 15⁰
Матеріал рукоятки Канва мікарта Канва мікарта Канва мікарта, інкрустований герб
Колір рукоятки Чорний Червоне дерево Чорний, з червоними вставками
Наявність гравіювання на лезі + + +
Наверші на рукояті з ієрогліфом + + +
Модельний ряд 17 позицій 16 позицій 4 позиції
Ціновий діапазон, грн 5 200-12 000 6 600-14 300 17 800 – 19 000

Скільки коштують ножі серії Yaxell Super Gou?

Ціна на кухонний ніж з преміальної серії Yaxell Super Gou лежить у верхньому ціновому сегменті від 6600 грн і вище.

У чому переваги японських ножів Yaxell?

Слід зазначити, що ножі «Яксель» – це оригінальні японські ножі з дамаської сталі. Виробляються в Японії, м. Секі – місце, яке славиться, як батьківщина самурайських мечів та супер гострих та оригінальних ножів з дамаску. Тому ножі Yaxell Super Gou це

 • Оригінальні ножі з Японії
 • Преміальна якість
 • Високі функціональні властивості
 • Вишуканий дизайн
 • Преміальна упаковка
 • Ексклюзив

Ніж кухарський Yaxell Gou – це чудовий вибір для професійних кухарів та любителів кулінарії завдяки своїй гостроті та зручності у використанні.

Часті питання про серію японських ножів Yaxell SUPER GOU

Серія SUPER GOU є однією з преміальних серій ножів в асортименті японського виробника Yaxell. Лезо ножів серії SUPER GOU виготовляють з високоміцної порошкової сталі SG2 з високою твердістю 63 HRC за шкалою Роквелла. Завдяки цьому лезо зберігає свою надзвичайну гостроту протягом тривалого часу. Лезо з дамаської сталі в серії SUPER GOU має 161 шар. Рукоятка з міцного матеріалу канва мікарта має винятковий дизайн у стилі червоного дерева. В цілому переваги серії - висока функціональність і дорогий екстер'єр. Ножі цієї серії неодноразово були визнані №1 шеф-ножами в США.
Серія Yaxell SUPER GOU має широкий модельний ряд, до неї увійшли: кухонні ножі 200 мм, 255 мм, кухонні ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, ніж для тонкого нарізування, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалочний ніж. Кожен ніж виготовляють відмінною оригінальним дизайном, високою функціональністю і надійністю.
Для вибору ножа серії SUPER GOU:
 1. Визначте ціль використання і оберіть відповідний ніж: для більшості робіт на кухні потрібен кухонний ніж, для певних операцій використовують сантоку, ніж для нарізування, овочевий і т.д. Оптимальним варіантом буде мати набір з кухонного, овочевого ножів, ножа для хліба.
 2. Зверніть увагу на розмір леза і рукоятки. Ці параметри залежать від розміру руки. Зручний захват в долоні і оптимальна для вас вага ножа зроблять роботу на кухні комфортною.
 3. Оберіть дизайн ножа. У деяких випадках важливо, щоб ніж гармоніював з загальним дизайном кухні або її концепцією.
 4. Вивчіть відгуки користувачів.
 5. Довіряйте перевіреним продавцям і офіційним дистриб'юторам, щоб уникнути підробок.

Скільки коштує придбання товарів категорії категорія: серія японських ножів yaxell super gou, 161 шар?

Вартість товарів починається від 2 004 грн, до 64 334 гривень кожен зможе підібрати різноманіття товарів за актуальною ціною.

Які серії ножів пропонуються в онлайн-магазині и шоу-румі YAXELL?

У каталозі магазину офіційно представлено продукцію більш ніж 10 серій, а також рекомендуємо звернути увагу на ножі за призначенням — Ніж для чистки овочів та фруктів SUPER GOU YPSILON Yaxell 37202, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Набір ножів з 3-х предметів серія GOU YPSILON Yaxell 37200-004.

Чому варто вибрати та купити «категорія: серія японських ножів yaxell super gou, 161 шар» на сайті магазину yaxell.com.ua?

Актуальні ціни та наявність товару, консультація, яка допоможе заощадити ваш час, та індивідуальний підхід до кожному клієнту, який обере одну з позицій, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0