Повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право протягом 14 календарних днів з моменту покупки повернути товар, придбаний в інтернет-магазині yaxell.com.ua, за умов дотримання норм, передбачених Законом.

Товар можна повернути або обміняти при дотриманні наступних правил, встановлених вищезгаданим Законом:

  1. Товар не був у використанні. На його поверхні відсутні сліди використання і дефекти.
  2. Збережена цілісність і первозданний вигляд упаковки.
  3. Пред’явлено чек або підтвердження, що замовлення було здійснено в нашому магазині.

У разі повернення витрати на доставку товару оплачуються замовником.

Для того, щоб оформити повернення, Вам необхідно:

1. Надіслати на електронну адресу info@yaxell.com.ua листа у довільній формі з проханням повернення товару. При цьому потрібно вказати: номер контактного телефону, ПІБ, ідентифікаційний код, номер банківської картки, з якої було сплачено за товар та номер рахунку в форматі IBAN (починається з UAXXXX…), а також додати номер замовлення або чек.

У разі питань можна зв’язатися за телефонами в робочі години з 10-00-17-00 з Пн-Птн:

+38 067 465 4685 або

+380 44 224 51 92

2. Наступного робочого дня з вами зв’яжеться наш співробітник для з’ясування деталей та підтвердження. Якщо дзвінок не надійшов, зверніться до магазину за вказаними вище телефонами.

3. Надішліть товар у цілісній оригінальній упаковці за адресою, яку зазначить наш співробітник. Всі видатки, пов’язані з доставкою, несе покупець.

4. Після отримання і перевірки товару ми надішлемо Вам сплачену вартість товару на вказаний рахунок впродовж 5 робочих днів.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0