Ніж для нарізки

Показано 1–15 із 30

За наявності правильних інструментів навіть кухар-початківець може стати художником на кухні. Як художник повинен мати у своєму розпорядженні різні пензлі для створення шедеврів, так і сучасний шеф-кухар покладається на універсальні ножі, творці яких натхненні воїнами з мечами самурайськими. Сьогодні сучасні кухарі використовують свою власну версію, створену цими воїнами давнини, для точної підготовки інгредієнтів.

Чи знаєте ви про гостроту японських ножів для нарізки? Виковані з високоякісної сталі, набагато твердіші, ніж їхні західні аналоги, ці професійні ножі є одними з найкращих доступних інструментів. Приготуйтеся до небувалого кулінарного досвіду.

Якщо ви шукаєте хороший ніж для нарізки, японські не розчарує вас. Виготовлений з високоякісних матеріалів і бездоганно оброблений, він приголомшливо виглядатиме у вашій колекції кулінарного приладдя, а його довге тонке лезо робить його універсальним. Ціни ножів для нарізки в Україні залежать від виробника, довжини леза та матеріалу, з якого вони виготовлені.

Перш ніж купити ніж для тонкої нарізки, давайте розберемося, що це таке. Японська версія ножа для нарізки, судзихіки, починалася як комбінація японського яногіба, лезо якого з одностороннім заточуванням, призначеного для тонкої нарізки суші, і західного обробного ножа. До ріжучої кромки був доданий другий скос, що зробило його відмінним універсальним слайсером, який можна використовувати як ножа шеф-кухаря.

Ножі для рівномірного нарізання мають довге тонке лезо довжиною від 150 до 255 мм з маленькою висотою п’яти, щоб мінімізувати площу поверхні і робити рівномірний зріз за один раз. Цей профіль леза також знижує тертя та опір, дозволяючи їжі легко спадати під час нарізки.

Легкий та із середнім вигином леза, судзихи ідеально підходить для нарізки безкісткових шматків м’яса, риби та птиці.

У той час як багато професійних кухарів та шанувальників кухонних ножів віддають перевагу вуглецевій сталі через її видатну гостроту та простоту заточування, нові сплави з нержавіючої сталі скоротили розрив у характеристиках між цими двома категоріями.

Ніж для нарізки Yaxell виготовляється з нержавіючої сталі VG10, яка вважається «золотим стандартом» сплавів з високим вмістом вуглецю не менше 1 відсотка та твердістю 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла. Це дає твердішу сталь, ніж більшість нержавіючих сплавів, і дає дуже хороші ріжучі характеристики. Він має гостру кромку, добре тримає заточування і легко заточується. Облицювання з дамаської сталі забезпечує міцність та стабільність цілісності леза.

Якщо вас цікавить купівля японських ножів для нарізки, то запрошуємо відвідати наш шоу рум, де представлені товари для різної нарізки від світового виробника класичних японських ножів Yaxell.

Часті питання про Ніж для нарізки

Для точного використання ножа для розрізання рекомендується дотримуватися кількох принципів:
  1. Тримайте ніж у руці з впевненим захопленням і пальці віддалено від леза.
  2. Для розрізання твердих продуктів, наприклад, ковбаси або сиру, використовуйте плавні рухи леза вниз, розташовуючи ніж паралельно робочій поверхні.
  3. Використовуйте спеціальні види ножів для розрізання хамону, лосося, балика, твердих сирів, помідорів.
  4. Регулярно перевіряйте гостроту леза і за потреби вирівнюйте його мусатом або точіть.
  5. Використовуйте підходящу поверхню для розрізання, таку як ріжуча дошка з якісного пластику або дерева, щоб запобігти пошкодженню кромки ножа.
  6. Пам'ятайте про безпеку: тримайте пальці на рукоятці і працюйте уважно.
Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете ефективно використовувати ніж для розрізання і досягти бажаних результатів.
Ніж для нарізки має спеціальну форму, яка дозволяє зручно і швидко розрізати тверді і м'які продукти. Тверді м'ясні продукти, балик, хамон розрізаються за допомогою ножа для нарізки стандартної продовгуватої форми. Довжина визначається розміром продуктів. Для нарізки більш м'яких продуктів, таких як риба, лосось, сири, м'ясні делікатеси використовується ніж для нарізки з вирізками вздовж леза. За допомогою ножа для нарізки також легко нарізати сир, ковбасу, хліб, овочі і фрукти, включаючи помідори, огірки, цибулю, картоплю і т. д. Благодаря своїй довгій і вузькій формі, ніж для нарізки дозволяє отримувати аккуратні і рівномірні кусочки або ломтики продуктів.
Ніж для нарізки має довге і вузьке лезо, що дозволяє легко і точно розрізати продукти на тонкі і рівномірні ломтики. Ніж для розрізання ідеально підходить для розрізання м'яса, птиці, риби, хліба, овочів і фруктів. Його гостре лезо дозволяє отримувати аккуратні і привабливі на вигляд нарізки. Важливо вибирати ніж для розрізання з якісним лезом і зручною рукояткою, щоб забезпечити комфортність і ефективність при роботі.

Яка вартість придбання товарів категорії ніж для нарізки?

Діапазон цін від 2 541 гривень, до 64 334 гривень будь-який покупець вибере різноманіття товарів за актуальною ціною.

Які серії ножів доступні в магазині та шоу-румі YAXELL?

У каталозі магазину представлено продукцію більш ніж 10 серій, а також рекомендуємо звернути увагу на ножі за призначенням — Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234, Набір ножів з 3-х предметів серія GOU YPSILON Yaxell 37200-004.

Чому варто придбати «ніж для нарізки» в інтернет-магазині yaxell.com.ua?

Актуальні ціни та наявність товару, консультація, яка допоможе заощадити ваш час, та персональна знижка кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0