Японський ніж для стейку Yaxell

Відображаються усі з 3 результатів

Вразьте своїх гостей якісною нарізкою стейка. Відомі своєю чудовою якістю виготовлення, японські ножі для стейку дозволяють легко робити чисті розрізи м’яса. Такий ніж втілює японську спадщину прямого, а не зубчастого леза. Лезо з дамаської сталі забезпечує міцність та неймовірно гостру кромку, яка витримує випробування часом. Тому коли готуєте стейки та курку, нехай між ними та досконалістю не стоїть нічого, крім якісного ножа, з яким нарізка буде приносити задоволення.

Багато хто вважає, що стейковий ніж можна замінити звичайним столовим або кухонним. Але це не так – у них різні функції, довжина леза та ступінь гостроти. Столовий – є найдовшою на столі і використовується для порціонування будь-якої іншої страви, крім м’яса. Ніж для стейка призначений для нарізки м’ясних страв, тому він гостріший, ніж обідній, хоч і трохи коротший. Крім того, він універсальніший за функціями і може ефективно працювати за межами обіднього столу.

Якщо ви вирішили купити спеціальні ножі для стейка, слід звернути увагу на:

  • Матеріал. Матеріал рукояті та леза багато в чому визначає якість ножа. Високовуглецевий з нержавіючим стандартом. Ручки мають бути із твердих порід дерева.
  • Тип леза. Є два основні види лез: із зубчастими краями та прямими. Класичний матиме пряме лезо, яке забезпечує чистий зріз одним рухом.
  • Стиль та функціональність. Важливим є колір, дизайн і зовнішній вигляд рукоятки, який гармонійно виглядатиме за обіднім столом.Що стосується функціональності, то він має бути гострим та довго зберігати заточування.
  • Ціна. Вона залежатиме від виробника та якості сталі.
  • Баланс та ергономічність. Необхідно вибирати той, який зручно лежатиме в руці. Що стосується довжини, то лезо має бути 10-12 см, а ручка такої ж довжини чи коротша.

Круті ножі для стейку в Україні ви можете купити в нашому інтернет магазині, де представлені класичні ножі з рівним лезом від відомого у всьому світі виробника японських ножів із дамаської сталі Yaxell. Також купити ножі для стейка в Києві ви можете, відвідавши наш шоурум.

Інвестиції в японські кухонні ножі для стейка – це не тільки чудовий спосіб покращити естетику обіднього столу, але й гарантія довговічності – адже вони відомі тим, що довго залишаються гострими. Відкрийте собі смак ресторанного рівня, купивши ніж для стейка Yaxell.

Часті питання про японські ножі для стейку

Зазвичай вибирають середню довжину леза ножів для стейку від 10 до 13 см. Ножем з коротким лезом зручніше відрізати кусочки стейку. Важливо вибрати ніж з якісним лезом і зручною рукояткою. Наприклад, ножі для стейку з дерев'яною рукояткою одночасно зручні і прикрашають сервірування столу.
Ножі для стейку зазвичай мають кут заточки близько 15-20 градусів з кожного боку. Часто ножі для стейку мають зубчасте лезо, тобто край леза зроблений у вигляді пилки. Завдяки такому лезу легше нарізати м'ясо, зубчасте лезо забезпечує точний і рівний розріз. Важливо регулярно перевіряти гостроту ножа для стейку і за необхідності точити його для підтримки оптимальної різальної здатності. Це стосується гладких ножів, а зубчасті леза не підлягають точінню в побутових умовах. Також пам'ятайте, що правильна техніка розрізання і вміле володіння ножем також грають важливу роль у отриманні ідеальних порцій стейку.
Крім стейків, ножем для стейку можна нарізати різні продукти. Він чудово підходить для нарізання інших видів м'яса, таких як свинина, баранина або птиця. Також цей ніж ефективно справляється з нарізкою м'ясних і ковбасних продуктів. Ніж для стейку з зубцями також можна використовувати для нарізання помідорів, грибів, інших м'яких овочів або фруктів з шкіркою. Проте, для збереження гостроти краще використовувати ножі для стейку згідно з призначенням. Для кожного завдання на кухні є спеціальний вид ножа, або можна скористатися універсальним кухонним ножем.

Скільки коштує придбання товарів категорії японський ніж для стейку yaxell?

Ціни починаються від 2 215 грн, до 64 334 гривень будь-який покупець вибере потрібний товар за кращою вартістю.

Які серії ножів пропонуються в онлайн-магазині и шоу-румі YAXELL?

У каталозі магазину можна купити продукцію 13 серій, а також рекомендуємо придбати ножі за призначенням — Ніж для чистки овочів та фруктів SUPER GOU YPSILON Yaxell 37202, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234.

Чому варто придбати «японський ніж для стейку yaxell» в нашому інтернет-магазині?

Актуальні ціни та наявність товару, експертна консультація та персональна знижка кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0