Нова серія KETU – «Простий та бездоганний»

В 2022 році японський виробник кухонних ножів з дамаської сталі Yaxell представив на ринок цікаву новинку – серію KETU. В серії поєднали риси дорогих ножів: вишуканий екстер’єр, марку сталі, висока функціональність з більш демократичною ціною у порівнянні з преміум серіями.  Вийшов доволі пристойний і вартий уваги ніж. А тепер по порядку.

В якості основи для клинка японці використали порошкову сталь марки SG2. Мікрокарбідна структура марки SG2 надає клинку дуже високої міцності – 63 HRC за шкалою Роквела і, як наслідок, високої ріжучої здатності.

Взагалі, SG2 вважається однією з найкращих сталей у світі. Виготовляється зі спеченого сталевого порошку. Спікання — це високотехнічний процес, який передбачає нагрівання порошку до дуже високої температури для зварювання мікрочастинок. Неймовірні якості спеченої сталі дозволяють виготовляти високоякісні ножі, гострота яких вражає.

Порошкову сталь SG2 використовують для клинків преміальних, дуже дорогих серій Yaxell – GOU, Super GOU, Super GOU Ypsilon.

Через використання такої чудової сталі в серії KETU відсутня багатошаровість, що притаманна ножам з дамаської сталі. KETU має 3 шари, та через це інший вигляд поверхні клинку. Поверхня леза вкрита оригінальним візерунком від слідів молота. Окрім художнього ефекту, ці виїмки утворюють «повітряні кишені» і не дають їжі прилипати до леза. Наприклад, під час обробки м’яса, нарізання риби, сирів.

Дизайн ножів також продовжує мотиви стилю дорогих ножів. Рукоять з деревини пакка, що не тільки виглядає вишукано, але й ще довговічна  та практична. Інкрустація гербом самурая та рельєфний ієрогліф придає цій серії неповторний вигляд.

Вартість ножів цієї серії трохи нижча за серію Gou. Наприклад, шеф-ніж  200 мм коштує 9526 грн.

Асортимент серії KETU у виробника стандартний, включає багато функціональних ножів, але на нашому складі на даний час наявні дві моделі – кухарський шеф-ніж 200 мм арт.34900 та  ніж Сантоку 165 мм арт.  34901.

Yaxell KETU – оригінальна преміальна серія японських ножів. За задумом вона має замістити популярну дорогу серію ножів Yaxell GOU.

Перейти до каталогу серії KETU

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0