Gou, 101 шар

Показано 1–15 із 16

Ніж Yaxell Gou – яскравий представник середньої цінової групи ножів «Яксель». У ньому все збалансовано: і продуктивність, і естетика. Ніж кухарський Yaxell Gou можна використовувати для повсякденної роботи на домашній кухні, на професійних кухнях. Це також чудовий подарунок шеф-кухареві або гастро-фану.

Переваги цієї серії:

 • Основа – високовуглецева марка сталі
 • Багатошарова дамаська сталь
 • Високі ріжучі властивості
 • Гарний дизайн
 • Рукоятка з канви мікарта
 • Хороший баланс ножа
 • Широкий модельний ряд

Чим хороша для ножа марка сталі SG-2?

Ножі серій із приставкою GOU мають в основі мікрокарбідну сталь SG-2, як і його дорожчі послідовники із серій із приставкою GOU. Але, оскільки «Яксель Гоу» – конкурентніша за ціною серія, то наявність такої сталі в серцевині клинка – це її явна перевага.

Марка SG-2 – це порошкова сталь з високим вмістом вуглецю, хрому, молібдену, ванадію. Ці елементи роблять сталь міцною, твердою, зносостійкою, стійкою до корозії. Порошкова сталь більш стійка до тріщин, злам завдяки рівномірній карбідній структурі.

Висока ріжуча здатність та тривала здатність тримати гостроту леза. Заточення леза по 15 градусів по обидва боки клинка з твердої сталі демонструє разючу гостроту і довго не тупиться.

У ножів GO, як і у всіх багатошарових ножів, дамаск на лезі красується чудовий малюнок, утворений в результаті плавлення шарів сталі.У цій серії кількість шарів створює оптимальний баланс функціональності та ціни. 101 шар захисних шарів дамаської сталі роблять цей ніж оптимальним вибором у своєму сегменті.

Чому ручка ножа з канви мікарта краща?

Їх приємно тримати у руці, вони добре збалансовані, лінії рукоятки правильної форми. Але зовнішній вигляд також важливий. Рукоятку ножів серії «Яксель Гоу» виготовили з інноваційного матеріалу – канва мікарта. Це композитний матеріал із льону чи інших тканинних волокон та синтетичних смол. В результаті отримали і гарний, і приємний на дотик матеріал. Канва мікарта знайшла застосування в ножовій індустрії, оскільки матеріал не вбирає воду, стійкий до запахів та харчових соків. Зовні виглядає як шляхетне дерево, при цьому за функціональними властивостями перевершує його. Рукоятка відполірована, має глянсову поверхню. Прикрашає рукоятку виразне наверш з ієрогліфом – символом цієї серії. Це надає ножу правильний баланс під час роботи, і є лише преміальних серіях.

Чому варто купити ножі серії Yaxell Gou?

Поєднання преміального зовнішнього вигляду з високоякісною сталлю та щодо інших серій вигідною ціною роблять цю серію особливо привабливою. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

У серію Yaxell Gou увійшли всі найпопулярніші види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кирітсуке, для тонкого нарізання, для хліба, для чищення овочів, стейковий, обвалочний, Накірі.

Виробник Yaxell не стоїть на місці та постійно вдосконалюється, презентуючи нові серії. Яка б не була чудова серія Yaxell Gou, але її життєвий цикл завершується, і незабаром “Яксель” порадує нас черговою новинкою. А поки що, встигніть замовити останні запаси у цій серії. Особливо якщо у вас вже є представники ножів серії Yaxell Gou – це останній шанс доповнити свою лінійку кухонних помічників з Японії!

Часті питання про Gou

Серія ножів GOU відрізняється відмінною якістю та елегантним зовнішнім виглядом. 100 шарів дамаської сталі покривають основу клинка з японської порошкової сталі марки SG2. Саме порошкова сталь, яка пройшла термічну обробку, володіє надзвичайною твердістю та високою ріжучою здатністю. Леза таких ножів дуже гострі і здатні зберігати свою цілісність та гостроту протягом тривалого часу.
Серія ножів GOU включає в себе шеф-ніж, ніж для обвалки, овочевий ніж, ніж для нарізки та інші. Ці ножі є вибором професійних кухарів, оскільки поєднують у собі якість, зручність, довговічність та естетичність.
При виборі ножів серії GOU слід враховувати:
 1. Мету використання та відповідний тип ножа: кухонний, ніж для хліба, ніж для очищення овочів.
 2. Які ножі з серії ви плануєте придбати зараз або в майбутньому. Деякі серії виходять з виробництва, тому якщо у вас є плани скласти набір з різних ножів однієї серії, слід звернути увагу на широту лінійки або проконсультуватися з продавцем.
 3. Розмір леза та рукоятки для комфортного використання. Для невеликої долоні не варто брати ножі з довгим лезом та громіздкою рукояткою.
 4. Дизайн ножа та рукоятки, який відповідає вашим перевагам або стилю кухні.
 5. Відгуки інших користувачів про ніж.

Скільки коштує придбання товарів категорії категорія: gou, 101 шар?

Ціни починаються від 2 541 гривень, до 64 334 грн будь-який покупець вибере різноманіття товарів за приємною ціною.

Які серії ножів доступні в інтернет-магазині Яксель?

У каталозі магазину офіційно представлено продукцію більш ніж 10 серій, а також варто звернути увагу на ножі за призначенням — Кухарський шеф-ніж 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37200, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Набір ножів з 3-х предметів серія GOU YPSILON Yaxell 37200-004.

Чому варто придбати «категорія: gou, 101 шар» в нашому інтернет-магазині?

Актуальні ціни та наявність товару, професійна консультація та персональна знижка кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0