Огляд серій японських ножів Yaxell

“Яксель” – виробник японських ножів преміум-сегменту. Японські ножі з дамаської сталі представлені в нашому офіційному інтернет-магазині Yaxell в широкому асортименті, а саме 11 найпопулярніших серій ножів, а також мусати, точила, точильне каміння, аксесуари для ножів.

Відмінність кожної серії полягає в марці сталі серцевини ножа, кількості шарів дамаска, з яких утворюються багатошарові обкладки сердечника, та дизайні ножів та рукояток.

Ножі початкового рівня містять 3 шари сталі, основа клинка виконана з твердої сталі VG-10 (у складі кобальт, молібден, ванадій), мають твердість 61 HRC за шкалою Роквелла і кут заточування 15⁰. До цієї лінійки увійшли серії: SAYAKA, TSUCHIMON, MON. Ціновий діапазон ножів у цих серіях від 1900 грн до 4200 грн.

Серія ножів Yaxell SAYAKA. Sayaka в перекладі з японської означає «чіткий різ». Саме цей ієрогліф зображено на лезі всіх ножів серії.

На лезі також простежується малюнок у формі хвилі стародавнього меча KATANA. Ріжучий край із симетричною заточкою та кутом 15⁰ довго не втрачає своєї гостроти.

Рукоятка з нержавіючої сталі 18-10 має унікальний рельєфний малюнок на кшталт зебри та забезпечує комфортний та надійний захват.

Серія ножів Yaxell TSUCHIMONЦе найпопулярніша серія в оригінальному виконанні. Лезо вкрито візерунком у вигляді слідів від електричного молота Тсушіме і хвилею вздовж ріжучої кромки на кшталт японських мечів катана. «Хвиляста лінія на слідах молота» – так перекладається TSUCHIMON з японської мови. Відповідний ієрогліф помітно красується на лезі ножа.

Серія японських ножів TSUCHIMON популярна серед майстрів суші. Поглиблення на лезі, які утворюють складний мозаїчний візерунок, мають ще й функціональну особливість. Вони служать своєрідними повітряними капсулами, завдяки чому риба та інші сирі продукти не пристають до леза ножа.

Чорна рукоятка з матеріалу канва мікарта доповнює дизайн ножа – це льон, просочений смолою, зносостійкий і довговічний матеріал, що не вбирає запахи. Має ефектний зовнішній вигляд.

До серії TSUCHIMON увійшли всі найбільш поширені види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.

Серія ножів Yaxell MONПорівняно недорога серія серед всього асортименту кухонних ножів Яксель. Хвилястий візерунок уздовж кромки леза нагадує хвилю, як на японському мечі катана. Недарма MON в перекладі з японської – «прекрасна хвиляста лінія». Саме цей ієрогліф зображено на лезі всіх ножів серії. Чорна рукоятка з матеріалу канва мікарта доповнює дизайн ножа – це льон, просочений смолою, зносостійкий і довговічний матеріал, що не вбирає запахи.

До серії MON увійшли всі найбільш поширені види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, обвалювальний ніж.

Серія MON – справжня японська якість, функціональність, презентабельний зовнішній вигляд у поєднанні із справедливою ціною.

Серія ножів Yaxell YUKARI.  Ще одна доступна серія ножів Яксель, має також 3 шари. Але на відміну від попередніх лінійок основу клинка виготовили із сталі MOVAX, твердість якої 58 HRC, кут заточування 15⁰. Матеріал рукояті – канва мікарта.

Далі поговоримо про ножі середнього цінового сегменту в лінійці Яксель: це серія ZEN – 37 шарів, RAN – 69 шарів, та RAN PLUS – 69 шарів дамаської сталі.

Основу клинків виготовили з твердої сталі VG-10 (до складу входять кобальт, молібден, ванадій). Твердість леза цих серій – 61 HRC за шкалою Роквелла. Тому надгостре лезо з симетричною заточкою під кутом 15⁰ довго не втрачає своєї гостроти. Відмінності між цими серіями полягають в кількості шарів дамаска та дизайні ножа та рукояті. Ціновий діапазон ножів у цих серіях від 2340 грн до 7120 грн.

Серія ножів Yaxell ZEN.  Ножі серії ZEN не раз були відзначені високими рейтингами в незалежних тестах і конкурсах різних країн.

Лезо має оригінальний візерунок, що проявляється в результаті ударів японським молотом Тсушіме. Крім декоративного ефекту такі поглиблення на лезі мають ще й функціональну особливість. Вони служать своєрідними повітряними капсулами, завдяки чому продукти не пристають до леза ножа. «Найкорисніша їжа» – так перекладається ZEN з японської мови. Відповідний ієрогліф помітно красується на лезі ножів цієї серії. Чорна рукоятка з матеріалу канва мікарта доповнює дизайн ножа.

До серії ZEN увійшли всі найбільш затребувані види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.

Серія ножів Yaxell RANпопулярна серія японських ножів Yaxell. Їхній дизайн одночасно класичний і сучасний, а лезо виконано з 69-шарів сталі з акцентом на неймовірно красивому дамаському візерунку.

Ніж з дамаської сталі з дуже гострим ріжучим краєм. Чудово збалансована рукоятка ручної роботи. Чорна рукоятка Yaxell RAN виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Це зносостійкий і довговічний матеріал, що не вбирає запахи. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

Серія RAN прославила Yaxell на весь світ. Ножі Yaxell RAN були неодноразово відзначені нагородами на міжнародних конкурсах і тестах якості. Ножі серії RAN дійсно заслуговують на високу оцінку. Рекомендуємо звернути на них увагу, як на гідний подарунок для дорогої людини.

В лінійці серії RAN найширший модельний ряд серед ножів Яксель. До неї увійшли: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, ніж для томатів, обвалювальний ніж, стейковий ніж, Китайський шеф, ніж Накірі, ніж-топірець, ножі з гнучким лезом для нарізки.

Серія ножів Yaxell RAN PLUS є продовженням мегапопулярної серії RAN японських ножів Yaxell. Лезо також виконано з 69-шарів дамаської сталі з акцентом на неймовірно красивому візерунку.

Зміни торкнулися і без того витонченого дизайну, одночасно класичного і сучасного. Ціна на серію ножів RAN PLUS відрізняється від попередньої серії в розумних межах і не стане обтяжливою для цінителів преміальної якості.

На відміну від серії RAN логотип серії RAN PLUS на лезі вигравіруваний вручну і містить більше ієрогліфів. Також з’явився ієрогліф серії на металевому наверші рукояті. Виглядає дуже ефектно.

Серії RAN і RAN PLUS – це бестселери Яксель, які прославляють кухонні ножі Yaxell на весь світ. Ножі Yaxell RAN були неодноразово відзначені нагородами на міжнародних конкурсах і тестах якості.

У лінійці серії RAN PLUS такий же широкий модельний ряд, як і у її попередниці – до неї увійшли: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, ніж для томатів, обвалювальний ніж, стейковий ніж, ніж-топірець Китайський шеф, ніж Накірі.

Переходимо до преміального сегменту ножів Яксель, який представляють серії GOU, SUPER GO та SUPER GO YPSILON. Їх поєднує основа леза з японської порошкової сталі SG2. Мікрокарбідна структура порошкової сталі SG2, а також багаторазова термічна та механічна обробка більш ніж 100-шарового дамаска з нержавіючої сталі подарувала ножам цієї серії неймовірну твердість – 63 одиниці за шкалою Роквелла та дуже високу ріжучу здатність. Кут заточування не відрізняється від інших серій і становить 15⁰. Але в поєднанні з твердістю металу такий ніж гостріший, і на довше збереже свою ріжучу здатність. Ціновий діапазон ножів у цих серіях від 4 223 грн до 15 566 грн.

Серія ножів Yaxell GOU відрізняється 101 шаром дамаської сталі. GOU з японської перекладається як «неперевершеність». Тому перевага даної серії простежується у всіх деталях.

Лезо вкрито красивим дамаським візерунком, який утворився в результаті нерівномірного розподілу вуглецю в шарах дамаску. На лезі також відзначений ієрогліф – лого серії GOU.

Ідеально відполірована чорна рукоятка Yaxell GO виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Має гарний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики. Навершя руків’я прикрашено вигравіруваним ієрогліфом – символом серії GO. Такі рукояті підкреслюють преміальну якість ножа, і є тільки в дорогих серіях.

До серії Yaxell GO увійшли всі найбільш затребувані види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.

Серія ножів Yaxell SUPER GOU. Ножі серії SUPER GO визнані №1 серед шеф-ножів в США в 2017, 2016 і 2015 роках.

Відмінність SUPER GOU від серії GOU полягає в тому, що основа із японської порошкової стали SG2 «упакована» в 160 шарів дамаської сталі, по 80 з кожного боку клинка. На лезі красується гравірування з ієрогліфів, що перекладається як «SUPER GOU. Дух самурая».

Ідеально відполірована рукоятка Yaxell SUPER GO виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – льон, просочений смолою. Але на відміну від інших серій ножів Яксель має благородний колір «червоного дерева».

Навершя прикрашено вигравіруваним ієрогліфом – символом серії GO. Такі рукояті підкреслюють преміальну якість ножа, і є тільки в дорогих серіях.

До серії Yaxell SUPER GO увійшли всі найбільш поширені види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.

Серія ножів Yaxell SUPER GO YPSILON. Це найбільш преміальна серія ножів ЯКСЕЛЬ, яка була випущена і поступила до продажу. Виконання ножів на найвищому рівні.

В основі леза – японська порошкова сталь SG2, яка «упакована» в 190 шарів дамаської сталі, по 95 з кожного боку клинка, утворюючи 191 шар дамаску.

Лезо покрито красивим дамаським візерунком, який утворився в результаті нерівномірного розподілу вуглецю в шарах дамаску. На лезі красується напис з ієрогліфів, що перекладається як «SUPER GOU. Дух самурая».

Особливістю серії є розкішна ідеально відполірована рукоятка, посеред якої красується інкрустований герб самурая. Ніж лягає в руку як самурайський меч! Рукоятка виконана з матеріалу канва мікарта – льон, просочений смолою. Канва мікарта – дуже зносостійкий і довговічний матеріал. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

Навершя прикрашено вигравіруваним ієрогліфом – символом серії GO. Серія SUPER GO YPSILON має обмежений модельний ряд, як і будь-який преміальний товар: кухарський ніж, ніж Сантоку, ніж Кірітсуке, кухонний ніж. Також можна придбати дерев’яний чохол, розроблений спеціально для цих ножів.

Серія ножів Yaxell TAKEHISAАбсолютно нова, не схожа на попередні, серія преміальних ножів Яксель. Надійде до продажу в 2022 році. Оскільки серія лімітована, можна розмістити попереднє замовлення.

Лезо ножів TAKEHISA надтверде і дуже гостре. Серцевина леза – порошкова сталь ZDP189 виробництва Hitachi Metals з високим вмістом вуглецю і хрому. З обкладками з нержавіючої сталі ніж має 245 шарів дамаску. Все це дозволяє досягти небувалої твердості в 66 одиниць за шкалою Роквелла. Лезо заточене симетрично з двох сторін під кутом 15 градусів і має екстремально гострий край. Ці ножі подібні до самурайських катанів.

Дизайн рукоятки доповнює стиль, наповнений японським духом. Центр рукояті інкрустований традиційним японським родинним гербом самураїв.

Сама рукоять виготовлена ​​з нового для ножів Яксель матеріалу – pakka wood. Пакка – це сучасний композитний матеріал з деревини бука, пластика і смоли. В результаті виходить дуже стійка до будь-яких зовнішніх впливів рукоятка.

Приголомшливий візерунок, характерний всім японським ножам Яксель, в серії TAKEHISA також відрізняється від своїх побратимів, але не менш оригінальний. Лезо має геометричний візерунок у вигляді безлічі хвилястих ліній. Ручне гравіювання, нанесене майстром на лезі ножа, означає: “Takehisa, the Samurai Spirit” (Такехіса, дух самурая).

Серія TAKEHISA має обмежений модельний ряд з 4-х ножів: кухарський ніж (Gyuto, Гюйто) 240 мм, кухарський ніж (Gyuto, Гюйто) 200 мм, ніж Кірітсуке 200 мм, ніж Накірі 200 мм.

Ціна на вишукані ножі TAKEHISA стартують від 18 000 грн.

Yaxell ніж кухонний є втіленням японської майстерності та передових технологій виготовлення ножів. Завдяки своїй неймовірної гостроті та ергономічному дизайну, цей ніж стає невід’ємним помічником на кухні. Коли мова йде про обробку м’яса чи риби, необхідною є пара обвалочні ножі , що легко впораються з розрубуванням та обробкою продуктів, надаючи точність та ефективність в роботі.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

Have no product in the cart!
0