Нова позиція – дерев’яна підставка-тримач для ножів

В асортименті сайту японських ножів Yaxell з’явився зручний аксесуар для цінителів справжньої якості – дерев’яна магнітна підставка для ножів.

Магнітна підставка зручна тим, що дбайливо зберігає кухонні ножі, забезпечує зручність – ніж завжди під рукою, виконує естетичну функцію, тому що дерев’яна підставка виглядає стильно, особливо в ансамблі з дерев’яною стільницею.

Ножі з гострою ріжучою кромкою, якими є японські ножі YAXELL, при зберіганні не повинні торкатися інших металевих інструментів. Від цього вони швидше тупляться. Тому дерев’яний тримач стане правильним рішенням для дбайливого зберігання дорогих ножів з дамаської сталі.

Підставки представлені в двох розмірах і розраховані для кріплення декількох ножів:

  • Магнітна підставка шириною 30 см підходить для комфортного зберігання п’яти кухонних ножів.
  • Магнітна підставка шириною 15 см підходить для комфортного зберігання трьох кухонних ножів.

Підставки виготовлені з високоякісної обробленої деревини волоського горіха, просочених натуральним маслом. Потужний магніт здатний утримувати важкі ножі.

Компактний тримач для ножів оптимізує простір для зберігання гострих предметів, як на домашніх, так і на професійних кухнях. Підставку можна виготовити на замовлення за індивідуальними розмірами покупця.

Не пропустіть можливість ознайомитися з нашими серіями японських ножів з дамаської сталі Yaxell Super Gou Ypsilon та Yaxell Ran Plus, які ідеально доповнять вашу колекцію кухонних інструментів.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0