Як подовжити службу японських ножів

Кілька рекомендацій щодо догляду за ножами:

  1. Використовуйте м’які дерев’яні або пластикові дошки для нарізання. Особливо уникайте використання скляних або кам’яних дошок для нарізання. Дошки з твердих матеріалів швидко заточують ножі і часто ламають ріжучий край при випадковому ударі.
  2. Мийте ножі вручну. Гаряча вода швидко затупить гостроту леза. Те ж саме стосується і миття в посудомийній машині. Крім того, ножі швидко втрачають свою початкову форму.
  3. Мийте і витирайте насухо відразу після використання. Всі сталеві матеріали в певній мірі піддаються окисленню та корозії. Особливо це стосується високовуглецевих сталей, часто використовуваних в японських ножах.
  4. Використовуйте спеціальні ножі для грубого різання і рубання. Кухонні ножі, особливо японські, призначені лише для нарізання деликатних продуктів. Існують спеціальні ножі та сокири для розрізання заморожених продуктів і м’яса з кістками. Сталь, з якої виготовляються традиційні японські кухонні ножі, є твердою і при необережному користуванні може призвести до відламування ріжучого краю.
  5. Використовуйте магнітні підставки для зберігання кухонних ножів. Магнітні підставки призначені для якнайшвидшого висихання ножів після їх протирання. Крім того, метал і пластик – це матеріали, які не вбирають вологу і стійкі до утворення плісняви. Магнітна підставка також мінімізує контакт ріжучого краю з поверхнею, що запобігає затупленню леза.
  6. Заточування ножів за допомогою японських водяних каменів. Традиційні японські кухонні ножі виготовляються з міцної сталі. Тому рекомендується заточувати їх за допомогою спеціального точильного каменя. Використання різних точильних пристроїв призведе до швидкого зношування леза. Гострота японських ножів традиційно дуже висока. Якщо ви ніколи раніше не користувалися японськими ножами, користуйтеся ними дуже обережно!

Для того щоб подовжити службу ваших футляри для ножів яксель та yaxell gou ніж, важливо дотримуватися правил правильного зберігання та догляду. Перш за все, завжди використовуйте футляри для зберігання ножів, оскільки вони надають надійний захист від пошкоджень та зберігають гостроту лез. Крім того, регулярне використання Yaxell Gou ножа і правильна техніка заточування допоможуть зберегти його гостроту та довговічність. За дотриманням цих порад ви забезпечите свої ножі оптимальним доглядом, щоб вони радували вас відмінними результатами протягом тривалого часу.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0