Нова серія Hana – «Краса ножів»

Нова серія Hanna від Yaxell  – це унікальне рішення від виробника ножів преміальної якості – доступне кожному. Hanna – «краса ножів», саме так характеризує дану серію виробник. Серія виготовлена з тришарової дамаської сталі.

Особливості леза з дамаської сталі

Серцевина леза представлена видом сталі MOVAX:

  • бездоганна молібдено-ванадієва сталь, 
  • стійка до корозії,
  • основний шар покритий високоякісною нержавіючою сталлю з обох боків. 

Сама хімічна формула об’єднала в собі такі основні елементи як Хром, Молібден та Ванадій, що у поєднанні дало можливість досягти твердості леза 58 балів за шкалою Роквелла. Це бездоганний показник для такого класу сталі, який вже впродовж років є одним з найбільш популярних матеріалів для виробництва кухонних ножів.

Унікальність ручки японських ножів Яксель

Ручка в серії Hanna виконана з дерева Пакка в темно-коричневому кольорі. Особлива форма рукоятки у вигляді восьмикутника забезпечує беззаперечну зручність використання ножа та тримання його в руці. Саме додаткова ребристість дає ефект антиковзкості  при регулярному використанні. Саме така форма ручки була розроблена дизайнерами Yaxell для досягнення ідеального балансу, оптимального контролю та зменшення втомлюваності руки при довготривалій роботі з ножем.

На сьогодні серія представлена п’ятьма топовими моделями ножів, переглянути та придбати онлайн  які можна за посиланням https://yaxell.com.ua/ru/seriya-hana/. Найбільш універсальним ножом залишається шеф-ніж, який ми завжди радимо для першочергового ознайомлення з серією.

Ознайомтеся з усіма серіями японських ножів з дамаської сталі Yaxell, включаючи Kaneyoshi та Ketu, щоб вибрати ідеальні ножі для вашої кухні

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0