Мусат

Відображаються усі з 2 результатів

Якісні кухонні ножі необхідно тримати гострими, щоб забезпечити естетику та якість їжі.

Японське водне каміння або інші якісні точильні системи – відмінний вибір для підтримки гостроти. Європейські ножі, виготовлені з м’якої сталі, можна випрямити за допомогою мусату, якщо їх ріжучі кромки затупилися в результаті використання. Леза, виготовлені в Японії, не вимагають щоденного вирівнювання і повинні оброблятись тільки керамічними або алмазними мусатами, оскільки металеві стрижні не дадуть бажаного результату.

Мусат – це інструмент, який використовується для редагування ножів. Він може бути виготовлений з кераміки або металу та мати різні форми та розміри. Різні типи мусатів найкраще підходять для певних видів ножів. Важливо пам’ятати, що мусат не точила для ножів.

Мусат зазвичай складається з ергономічної рукоятки та стрижня, який виготовляється з різних матеріалів. Рукоятка служить для захоплення, тоді як стрижень проходить над лезом ножа. Деякі моделі мають захист між рукояткою та стрижнем, щоб захистити руки від порізів.

Перед тим, як вибрати хороший мусат та купити професійний мусат, слід розглянути, які типи виготовляють:

  • Сталеві мусати – найпоширеніший тип, вони можуть бути гладкими або з насічками по всій довжині. Вони забезпечують гарну гостроту, але швидко зношують ножі.
  • Мусати з алмазним напиленням ідеально підходять для виправлення будь-якого сталевого ножа, оскільки алмаз – найтвердіша речовина у світі; однак їх не слід використовувати регулярно через їх агресивний характер.
  • Керамічні мусати є компромісом між сталлю та алмазом: вони твердіше стали, але менш абразивні, ніж алмаз, що робить їх придатними для використання з японськими ножами, забезпечуючи при цьому відмінну гостроту і не зношуючи леза занадто швидко.

Посилений чорний керамічний мусат для ножа yaxell швидко вирівнює лезо і добре править ніж із твердішої японської сталі, які найчастіше мають вищу твердість за Роквеллом. Має сталевий сердечник з гумовою прокладкою між ними для посилення стрижня, що робить його одним із найкращих мусатів на ринку. Чорна кераміка – це новий тип кераміки, який набагато міцніший за традиційну білу кераміку. Завдяки цьому мусат для ножа яксель швидко вирівнює край ножів із твердої японської сталі. Прогумований торцевий ковпачок поглинає удари та стабілізує мусат на поверхні під час використання.

Як користуватися мусатом для ножів, як точити мусатом?

Існує 2 способи роботи з мусатом:

  • техніка “У повітрі”, також відомий як метод “Сам по собі”, використовується професіоналами та досвідченими кухарями для заточування ножів. Вона передбачає швидкі, але точні рухи обох рук.
  • альтернативна техніка “Від себе” підходить для початківців завдяки своїй простоті. Цей метод вимагає, щоб кінчик мусату спирався на дошку чи стільницю.

Якщо вам потрібен мусат для редагування ножів, тоді слід купити гладкий мусат. А якщо ви хочете купити керамічний мусат для заточування ножів, слід вибрати грубий, з більшою зернистістю. Ціна на керамічний мусат залежить від довжини, виробника, виробника та довжини.

Купити мусат у Києві ви можете, відвідавши наш магазин, де представлений широкий асортимент інструментів для заточування. Купити керамічний мусат в Україні ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за вказаними номерами.

Часті питання про мусати для заточення ножів

Керамічні мусати мають високу твердість, що дозволяє їм забезпечувати відмінну точність заточки. Вони також мають довгий термін служби і можуть використовуватися з багатьма типами ножів. З іншого боку, сталеві мусати можуть бути менш точними, але вони зазвичай міцніші та довговічніші. Вибір між керамічним і сталевим мусатом залежить від ваших індивідуальних потреб заточки.
Мусати можуть мати різні типи і матеріали, але для більшості ножів найкращим вибором буде мусат з керамічним покриттям. Керамічні мусати забезпечують більш делікатну заточку ножа і не зношуються так швидко, як мусати з інших матеріалів. Однак важливо вибирати мусат з відповідною для вашого ножа зернистістю та формою.
Мусат використовується для підтримки гостроти вже заточених ножів. Для роботи з мусатом необхідно тримати ніж під кутом 15-20 градусів і проводити лезо по мусату, починаючи з обуха і рухаючись до кінчика леза. Необхідно повторювати цей процес кілька разів на кожній стороні леза. Не забувайте, що мусат не замінює точильний камінь і його слід використовувати тільки для підтримки гостроти вже заточених ножів.

Скільки коштує придбання товарів категорії мусат?

Вартість товарів починається від 2 541 грн, до 64 334 грн для кожного знайдеться потрібний товар за кращою вартістю.

Які серії ножів доступні в онлайн-магазині и шоу-румі YAXELL?

У каталозі магазину представлено продукцію 13 серій, а також варто звернути увагу на ножі за призначенням — Ніж для чистки овочів та фруктів SUPER GOU YPSILON Yaxell 37202, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234.

Чому варто вибрати та купити «мусат» в нашому інтернет-магазині?

Актуальні ціни та наявність товару, професійна консультація та індивідуальний підхід до кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0