Механічна точилка для ножів Yaxell

Відображаються усі з 3 результатів

Якісні кухонні ножі необхідно тримати гострими, щоб забезпечити естетику та якість їжі.

Японське водне каміння або інші якісні точильні системи – відмінний вибір для підтримки гостроти. Європейські ножі, виготовлені з м’якої сталі, можна випрямити за допомогою мусату, якщо їх ріжучі кромки затупилися в результаті використання. Леза, виготовлені в Японії, не вимагають щоденного вирівнювання і повинні оброблятись тільки керамічними або алмазними мусатами, оскільки металеві стрижні не дадуть бажаного результату.

Мусат – це інструмент, який використовується для редагування ножів. Він може бути виготовлений з кераміки або металу та мати різні форми та розміри. Різні типи мусатів найкраще підходять для певних видів ножів. Важливо пам’ятати, що мусат не точила для ножів.

Мусат зазвичай складається з ергономічної рукоятки та стрижня, який виготовляється з різних матеріалів. Рукоятка служить для захоплення, тоді як стрижень проходить над лезом ножа. Деякі моделі мають захист між рукояткою та стрижнем, щоб захистити руки від порізів.

Перед тим, як вибрати хороший мусат та купити професійний мусат, слід розглянути, які типи виготовляють:

  • Сталеві мусати – найпоширеніший тип, вони можуть бути гладкими або з насічками по всій довжині. Вони забезпечують гарну гостроту, але швидко зношують ножі.
  • Мусати з алмазним напиленням ідеально підходять для виправлення будь-якого сталевого ножа, оскільки алмаз – найтвердіша речовина у світі; однак їх не слід використовувати регулярно через їх агресивний характер.
  • Керамічні мусати є компромісом між сталлю та алмазом: вони твердіше стали, але менш абразивні, ніж алмаз, що робить їх придатними для використання з японськими ножами, забезпечуючи при цьому відмінну гостроту і не зношуючи леза занадто швидко.

Посилений чорний керамічний мусат для ножа yaxell швидко вирівнює лезо і добре править ніж із твердішої японської сталі, які найчастіше мають вищу твердість за Роквеллом. Має сталевий сердечник з гумовою прокладкою між ними для посилення стрижня, що робить його одним із найкращих мусатів на ринку. Чорна кераміка – це новий тип кераміки, який набагато міцніший за традиційну білу кераміку. Завдяки цьому мусат для ножа яксель швидко вирівнює край ножів із твердої японської сталі. Прогумований торцевий ковпачок поглинає удари та стабілізує мусат на поверхні під час використання.

Як користуватися мусатом для ножів, як точити мусатом?

Існує 2 способи роботи з мусатом:

  • техніка “У повітрі”, також відомий як метод “Сам по собі”, використовується професіоналами та досвідченими кухарями для заточування ножів. Вона передбачає швидкі, але точні рухи обох рук.
  • альтернативна техніка “Від себе” підходить для початківців завдяки своїй простоті. Цей метод вимагає, щоб кінчик мусату спирався на дошку чи стільницю.

Якщо вам потрібен мусат для редагування ножів, тоді слід купити гладкий мусат. А якщо ви хочете купити керамічний мусат для заточування ножів, слід вибрати грубий, з більшою зернистістю. Ціна на керамічний мусат залежить від довжини, виробника, виробника та довжини.

Купити мусат у Києві ви можете, відвідавши наш магазин, де представлений широкий асортимент інструментів для заточування. Купити керамічний мусат в Україні ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за вказаними номерами.

Якщо вас цікавить запит “купити точилку для ножів в Україні”, не залишить байдужим точилка для ножів Yaxell. Важливо знати, точилка для ножів як користуватися і точила для ножів як точити ножі правильно. При виборі інструменту для заточування важливо зрозуміти, точилка для ножів яка краще для ваших потреб і точилка для ножів яку вибрати, а також точилка для ножів ціни можуть допомогти вам знайти оптимальний варіант.

Часті питання про механічні точилки для заточки ножів

Механическая точилка для ножей - это инструмент для ручного затачивания лезвий ножей. Механическая точилка может иметь одну, две или три фазы для последовательного двустороннего затачивания лезвия, от грубой заточки до финишной правки.
Щоб використовувати механічний точильний пристрій, помістіть ніж в отвір для затачування під кутом 90⁰ і протягніть лезо до себе по всій довжині, від основи клинка до острия 10 разів. Не слід робити сильного натиску. Якщо точильник має кілька отворів, тоді проводити затачування леза потрібно по черзі.
Механічний точильний пристрій, також відомий як ручний точильний пристрій, містить всередині абразивні матеріали для затачування або правки леза ножа. Коли ніж поміщають у слот точильного пристрою, всередині розташовані абразивні елементи таким чином, що лезо ножа опиняється між ними. Рухаючи ножем вздовж його ріжучого краю, відбувається двостороннє затачування леза за допомогою абразивних матеріалів. Ручний точильний пристрій для ножів іноді має два етапи: грубий і тонкий. Грубий етап використовується для затачування тьмяного леза, а тонкий етап для видалення зубців і пошкоджень на лезі, для отримання більш гострого леза. При використанні точильного пристрою для ножів важливо слідкувати за кутом затачування, щоб не пошкодити лезо ножа.

Скільки коштує придбання товарів категорії механічна точилка для ножів yaxell?

Вартість товарів починається від 2 004 грн, до 64 334 грн для кожного знайдеться потрібний товар за актуальною ціною.

Які серії ножів доступні в інтернет-магазині Яксель?

У каталозі магазину представлено продукцію 13 серій, а також рекомендуємо звернути увагу на ножі за призначенням — Ніж для чистки овочів та фруктів SUPER GOU YPSILON Yaxell 37202, Кухарський шеф-ніж 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37200, Ніж Сантоку 165 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37201.

Чому варто вибрати та купити «механічна точилка для ножів yaxell» в нашому інтернет-магазині?

Актуальні ціни та наявність товару, консультація, яка допоможе заощадити ваш час, та індивідуальний підхід до кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0