Category GOU

Опис серії

GOU з японської перекладається як «неперевершеність». Тому перевага даної серії простежується у всіх деталях.

Основу для леза ножів серії Yaxell GOU виготовляють з японської порошкової сталі SG2, яка «упакована» в 100 шарів дамаської сталі.

Мікрокарбідна структура порошкової сталі SG2, а також багаторазова термічна і механічна обробка 100-шарового Дамаску з нержавіючої сталі подарувала ножам цієї серії неймовірну твердість – 63 одиниці за шкалою Роквелла і дуже високу ріжучу здатність. Кут заточування не відрізняється від інших серій і становить 15⁰. Але в поєднанні з вищою твердістю металу такий ніж гостріший, і на довше збереже свою ріжучу здатність.

Лезо вкрито красивим дамаським візерунком, який утворився в результаті нерівномірного розподілу вуглецю в шарах дамаску. На лезі також відзначений ієрогліф – лого серії GOU.

Ідеально відполірована чорна рукоятка Yaxell GO виготовлена з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Має гарний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики. Цей матеріал – дуже зносостійкий і довговічний. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

Больстер і металеве навершя на рукояті відповідають за правильне балансування ножа. Збалансований ніж не втомлює руку. Навершя руків’я прикрашено вигравіруваним ієрогліфом – символом серії GO. Такі рукояті підкреслюють преміальну якість ножа, і є тільки в дорогих серіях.

До серії Yaxell GO увійшли всі найбільш затребувані види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.