Серія японських ножів Yaxell Mon, 3 шари

Відображаються усі з 13 результатів

Yaxell MON порівняно недорога серія серед асортименту кухонних ножів «Яксель». Основа клинка виконана з твердої сталі VG-10 (до складу входять кобальт, молібден, ванадій). Ця сталь має високу міцність і відмінно заточується, запобігаючи утворенню тріщин та пошкоджень на кромці ножа. Клинок захищений з обох боків шаром із нержавіючої сталі, утворюючи тришаровий дамаск.

У результаті маємо ніж з високою твердістю 61 HRC за шкалою Роквелла, а значить довго тримає гостроту, з гострим кутом заточення 15⁰ і хвилястим візерунком вздовж кромки леза, що нагадує хвилю, як на японському мечі катана. Недарма MON у перекладі з японської – «прекрасна хвиляста лінія». Саме цей ієрогліф нанесений на леза всіх ножів серії.

Доповнює ніж чорна рукоятка з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Спочатку мікарта була розроблена для використання у медичній техніці. Вона гіпоалергенна, не вбирає запахи, має високу міцність і вологостійкість, тому вважається довговічним матеріалом.

Больстер та металеве навершя на рукояті відповідають за правильне балансування ножа. Збалансований ніж не втомлює руку. Ножі Yaxell Mon збалансовані ідеально для комфортної роботи, і їхня геометрія клинка забезпечує відмінний контроль та маневреність під час використання.

Отже, відмінні риси ножів серії Yaxell Mon:

 • сталь VG-10
 • 3 шари, т.я.серцевина покрита по одному шару з кожного боку
 • твердість 61 HRC
 • кут заточування 15⁰
 • чорна рукоятка з канви мікарта

У серію MON увійшли всі найпопулярніші види кухонних ножів: поварські ножі, поварські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, обвалочний ніж.

Серія MON – справжня японська якість, функціональність, презентабельний зовнішній вигляд у поєднанні зі справедливою ціною. Загалом серія «Яксель Мон» є відмінним вибором для будь-якого шеф-кухаря або кулінара, який хоче мати якісний та довговічний ніж.

Часті питання про серію японських ножів Yaxell MON

Основною перевагою ножів серії MON є те, що це відносно недорогі ножі оригінального японського виробника Yaxell. При цьому збережені традиції високої японської якості, які виражаються в використанні високоякісної нержавіючої твердої сталі VG-10. У її склад входять кобальт, молібден, ванадій, що робить її більш міцною і захищеною від корозії. Леза серії MON мають високу твердість 61 HRC за шкалою Роквелла і гостроту 15⁰, такі ж як і в більш преміальних серіях. У дизайні присутні всі атрибути ножів Яксел: стильна міцна рукоятка з канви мікарта, легкий хвилястий узор вздовж кромки леза.
У серію MON увійшли всі найпопулярніші види кухонних ножів: кухонні ножі, кухонні ножі Сантоку, Кіріцуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для очищення овочів, обвалювальний ніж.
 1. Обираючи ніж з серії MON, знайдіть той, який найкраще відповідає вашим кулінарним завданням. Наприклад, шеф-ніж, або кухонний ніж. Або оберіть спеціальний ніж для ваших потреб: овочевий, обвалювальний, для хліба, Сантоку.
 2. Проконсультуйтеся з продавцем, якщо не знаєте, який ніж краще впорається з вашими завданнями. Також уточніть наявність, терміни доставки, чи є акції, та рекомендації щодо догляду.
 3. Відвідайте магазин або шоу-рум, утримуйте ножі в руках, за можливості протестуйте.
 4. Довіряйте перевіреним продавцям, з хорошою історією та репутацією, щоб уникнути придбання підробленого товару. Уточніть, які умови повернення товару.
 5. Зверніть увагу на розмір леза і рукоятки, щоб ніж був зручним для вас. Від розміру долоні залежить довжина леза, при якому ніж не буде перевантажувати руку.
 6. Подумайте відразу про догляд за ножем. Спочатку можна мусат для регулярної поправки леза. Потім для заточування тупого леза можна придбати фірмову точильну машинку.

Яка актуальна ціна на придбання товарів категорії категорія: серія японських ножів yaxell mon, 3 шари?

Вартість товарів починається від 2 004 грн, до 64 334 гривень кожен зможе підібрати потрібний товар за актуальною ціною.

Які серії ножів доступні в магазині YAXELL?

У каталозі магазину офіційно представлено продукцію більш ніж 10 серій, а також варто звернути увагу на ножі за призначенням — Кухарський шеф-ніж 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37200, Ніж Кірітсуке 200 мм дамаська сталь, серія SUPER GOU YPSILON Yaxell 37234, Набір ножів з 3-х предметів серія GOU YPSILON Yaxell 37200-004.

Чому варто купити «категорія: серія японських ножів yaxell mon, 3 шари» на сайті магазину yaxell.com.ua?

Актуальні ціни та наявність товару, консультація, яка допоможе заощадити ваш час, та індивідуальний підхід до кожному клієнту, який обере один з товарів, що відповідають саме вашим потребам.

Ти ж не залишав свій кошик просто так, правда?

Просто введіть адресу своєї електронної пошти нижче, і ми збережемо ваші покупки на майбутнє. Хтозна, можливо саме ви отримаєте код на приємну знижку :)

0