Category ZEN

Опис серії

Yaxell ZEN – серія ножів, виконаних з 37-шарів дамаської нержавіючої сталі з основою із твердої сталі VG-10 (до складу входять кобальт, молібден, ванадій).

Лезо має оригінальний візерунок, що проявляється в результаті ударів японським молотом Тсушіме. Крім декоративного ефекту такі поглиблення на лезі мають ще й функціональну особливість. Вони служать своєрідними повітряними капсулами, завдяки чому продукти не пристають до леза ножа. «Найкорисніша їжа» – так перекладається ZEN з японської мови. Відповідний ієрогліф помітно красується на лезі ножів цієї серії.

Сталь VG-10 з вмістом кобальту, молібдену, ванадію має високу твердість – 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла. Тому дуже гостре лезо із симетричною заточкою під кутом 15⁰ довго не втрачає своєї гостроти.

Чорна рукоятка з матеріалу канва мікарта доповнює дизайн ножа – це льон, просочений смолою, зносостійкий і довговічний матеріал, що не вбирає запахи. Має ефектний зовнішній вигляд. Больстер на рукояті відповідає за правильне балансування ножа. Збалансований ніж не стомлює руку.

До серії ZEN увійшли всі найбільш затребувані види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.

Ножі серії ZEN не раз були відзначені високими рейтингами в незалежних тестах і конкурсах різних країн.