Category SUPER GOU

Опис серії

GOU з японської перекладається як «неперевершеність». Тому перевага даної серії простежується у всіх деталях.

Основу для леза ножів серії Yaxell SUPER GOU виготовляють з японської порошкової стали SG2, яка «упакована» в 160 шарів дамаської сталі, по 80 з кожного боку клинка.

Мікрокарбідна структура порошкової стали SG2, а також багаторазова термічна і механічна обробка 160-шарового дамаску з нержавіючої сталі подарувала ножам цієї серії неймовірну твердість – 63 одиниці за шкалою Роквелла і дуже високу ріжучу здатність. Кут заточування не відрізняється від інших серій і становить 15⁰. Але в поєднанні з вищою твердістю металу такий ніж гостріший, і на довше збереже свою ріжучу здатність.

Лезо вкрито красивим дамаським візерунком, який утворився в результаті нерівномірного розподілу вуглецю в шарах дамаску. На лезі красується гравірування з ієрогліфів, що перекладається як «SUPER GOU. Дух самурая ».

Ідеально відполірована рукоятка Yaxell SUPER GO виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – льон, просочений смолою. Але на відміну від інших серій ножів Яксель має благородний колір «червоного дерева». Канва мікарта – дуже зносостійкий і довговічний матеріал. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

Больстер і металеве навершя на рукояті відповідають за правильне балансування ножа. Збалансований ніж не втомлює руку. Навершя прикрашено вигравіруваним ієрогліфом – символом серії GO. Такі рукояті підкреслюють преміальну якість ножа, і є тільки в дорогих серіях.

До серії Yaxell SUPER GO увійшли всі найбільш поширені види кухонних ножів: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, ніж Накірі, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, стейковий ніж, обвалювальний ніж.

Ножі серії SUPER GO визнані №1 серед шеф-ножів в США в 2017, 2016 і 2015 роках.