Category RAN PLUS

Опис серії

Yaxell RAN PLUS є продовженням мегапопулярної серії RAN японських ножів Yaxell. Лезо також виконано з 69-шарів дамаської сталі з акцентом на неймовірно красивому візерунку.

Зміни торкнулися і без того витонченого дизайну, одночасно класичного і сучасного. Ціна на серію ножів RAN PLUS відрізняється від попередньої серії в розумних межах і не стане обтяжливою для цінителів преміальної якості.

Лезо ножів серії Ran Plus має основу із сталі VG10 (до складу входять кобальт, молібден, ванадій), яка з кожного боку покривається 34 шарами нержавіючої сталі. Поверхня леза набуває характерного візерунку з шарів дамаску. На відміну від серії RAN логотип серії Ran Plus на лезі вигравіруваний вручну і містить більше ієрогліфів. Також з’явився ієрогліф серії на металевому наверші рукояті. Виглядає дуже ефектно.

В іншому це все той же ніж з дамаської сталі з дуже гострим ріжучим краєм. Надвисока твердість леза 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла досягається завдяки термічній обробці і куванню сталі. Твердість леза впливає на тривалість ріжучої здатності ножа, ніж не доведеться часто заточувати, збережеться його висока продуктивність.

Чорна рукоятка Yaxell Ran виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Це дуже зносостійкий і довговічний матеріал, що не вбирає запахи. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

Серії Ran і Ran Plus це бестселери Яксель, які прославляють кухонні ножі Yaxell на весь світ. Ножі Yaxell Ran були неодноразово відзначені нагородами на міжнародних конкурсах і тестах якості.

У лінійці серії RAN PLUS такий же широкий модельний ряд, як і у її попередниці – до неї увійшли: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, ніж для томатів, обвалювальний ніж, стейковий ніж, ніж-топірець Китайський шеф, ніж Накірі.