Category RAN

Опис серії

Yaxell Ran – популярна серія японських ножів Yaxell. Їхній дизайн одночасно класичний і сучасний, а лезо виконано з 69-шарів сталі з акцентом на неймовірно красивому дамаському візерунку. Ніж з дамаської сталі з дуже гострим ріжучим краєм. Чудово збалансована рукоятка ручної роботи.

Лезо ножів серії Ran має основу зі стали VG10 (до складу входять кобальт, молібден, ванадій), яка з кожного боку покривається 34 шарами нержавіючої сталі. Поверхня леза набуває характерного візерунку з шарів дамаської сталі, поверх візерунка наноситься ієрогліф, який символізує назву серії.

Надвисока твердість леза 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла досягається завдяки термічній обробці сталі. Твердість леза впливає на тривалість ріжучої здатності ножа.

Чорна рукоятка Yaxell Ran виготовлена ​​з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Це зносостійкий і довговічний матеріал, що не вбирає запахи. При належному догляді такий ніж можна передавати у спадок.

Серія Ran прославила Yaxell на весь світ. Ножі Yaxell Ran були неодноразово відзначені нагородами на міжнародних конкурсах і тестах якості. Ножі серії Ran дійсно заслуговують на високу оцінку. Рекомендуємо звернути на них увагу, як на гідний подарунок для чоловіка або жінки.

У лінійці серії Ran найширший модельний ряд серед ножів Яксель. До неї увійшли: кухарські ножі, кухарські ножі Сантоку, Кірітсуке, кухонний ніж, ножі для тонкої нарізки, ніж для хліба, ніж для чищення овочів, ніж для томатів, обвалювальний ніж, стейковий ніж, Китайський шеф, ніж Накірі, ніж-топірець, ножі з гнучким лезом для нарізки.